КАМЕРИ НА ОБЩИНАТА ЗАСНЕХА НАРУШИТЕЛ, ИЗСИПАЛ БЕТОН НА УЛИЦА "6-ТИ СЕПТЕМВРИ"

...
24.06.2026 / 12:01

Камери на Общината заснеха нарушител, изсипал бетон на улица „6-и септември“

 

 

 

Бързата реакция на Общината предотврати по-сериозни затруднения за движението, след като общински камери заснеха шофьор на бетоновоз, който нерегламентирано изсипва бетон върху част от платното на ул. „6-и септември“ в Сливен. За инцидента е подаден сигнал от гражданин, станал свидетел на нарушението. Благодарение на своевременното му съдействие и видеозаписите от системата за наблюдение, са предприети незабавни действия за установяване на нарушителя. На място са изпратени екипи на Общинско предприятие „Озеленяване и гробищни паркове“, които започнаха почистване на засегнатия участък. В дейностите активно съдействат и органите на реда.

 

Към момента движението в района е затруднено, като се призовават водачите да преминават с повишено внимание и да спазват указанията на служителите на място. От Общината подчертават, че няма да толерират действия, които замърсяват градската среда и създават риск за безопасността на гражданите. Контролът чрез системите за видеонаблюдение продължава, а при установяване на нарушения, ще бъдат предприемани необходимите мерки, съгласно закона.

Още снимки от новината

...

 

 
 
comments powered by Disqus
 

Copyright © 2008-2026 Аве Сливен | RSS емисия

Изграден от Sliven.NET | Дизайн от Sliven Net | Програмиране и SEO от Христо Друмев